2018 Zebra Perde Modelleri Ve Fiyatları | Kapıda Ödeme | Eperde.com

Zebra Perde

Sayfa Seçiniz:


Zebra Perde Modelleri

Perde bir evin en önemli aksesuarı perdeleridir. Perde almak istediğinizde birçok model bulabilirsiniz. Bu perdelerin başında tül perdeler, kumaş perdeler, mekanik perdeler gibi seçenekler gelmektedir. Mekanik perdeler içerisinde yer alan seçenekler ise zebra perde, stor perde, jaluzi ve dikey perdelerdir. Evin hangi bölümünde hangi tip perde kullanımı elbette ki hem zevk açısından hem de kullanım açısından şekillenen bir durumdur. Bir kumaş perde seçimi yapmak diğer seçeneklere göre aslında çok daha kolaydır. Renk ve model seçildikten sonra işlem sona erer. Ama gelin görün ki, bir mekanik perde seçeneklerinden birine gönül verdiyse bir tık daha dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Perde aradığınızda aradığınız modeli bizde kolayca bulabilirsiniz.


Zebra Perde Fiyatları

Zebra perdeler, günümüzden 5 sene öncesine kadar bugün satılmakta olan fiyatlarına kıyasen çok çok ucuzladı, bunun en büyük etken sebebi teknoloji anlamında perde sektörüne yapılan yatırımların artmasıdır ve bu yatırımların maliyetini çıkartmış olması ile birlikte fiyatlarda muazzam bir düşüş yaşanmıştır, fiziki mağazalar bu indirimi müşterilerine yansıtmama konusunda ısrarlı olsalarda eperde gibi online satış mağazalarında bu durum aksi yönde muamele görerek her geçen dönem düşüşle sonuçlanmaktadır, fiziki mağazaların artarak giden sabit giderleri, indirimi son tüketiciye ulaştırmasada, sektöre önderlik eden e-ticaret siteleri satıcılarından ürün listeleme ücreti almadığı için yani satıcıların hiç bir masrafı olmadığı için fiyat rekabeti artarak devam etmektedir, bunun neticesi olarak son tüketici eperde gibi havuz ödeme sistemli satış yapan online perde sitelerinden mağazaların yarı fiyatına marka ürünlere sahip olmaktadır.


Zebra Perde Modellerimiz Özellikleri İle Dikkat Çekiyor

Zebra perdeler için her renk kumaş mevcuttur. Manuel ve motorlu sistem olarak çalışır. Manuel sistemde zincirli olanlar geçerlidir. Motorlu olanlarda ise uzaktan kumandalıdır. Zebra perdeler hem kullanım bakımından kolaylık hem de ortama şıklık kazandıran bir detaydır. Bu sebeple dekorasyonda etkisi büyüktür. Kolay bir temizleme usulü vardır. Nemli bir bezle tozunu almak yeterli olacaktır. Temizliği asla çamaşır makinesinde yapılmamalıdır. Zebra perde piyasa fiyatları ile fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda kaliteli perde modellerini bizde uygun fiyata alacağınızı görebilirsiniz.


EPERDE`DE PERDE ALIŞVERİŞLERİ EKSTRA GÜVENLİ!

Zebra Perdeler eperde`nin sıfır riskli perde alışveriş sistemi ile satılmaktadır. Eperde`deki satıcılar başvuruları sonrası detaylı bir incelemeden sonra satış yapması onaylanır, eperde kendisi satış yapmaz, satışlara aracılık ederek her iki tarafın (alıcı ve satıcının) güvenli şekilde ticaret yapmasına sağlar, siz bir ürün satın aldığınızda paranızı satıcı teslim almaz, önce eperde`nin güvenli havuz hesabında bekletilir, siz ürünü teslim alırsınız, 3 iş günü boyunca incelersiniz ve üründe bir kusur görmezseniz o zaman siparişe onay verirsiniz, biz sizin onayınızdan sonra paranızı eperde`nin havuz hesabından satıcının hesabına aktarırız, bu şekilde güvenli ve dokunarak alışveriş yapmış olursunuz, üründe hata olduğunda paranızı ertesi iş günü hesabınıza iade ederiz.

 

Gizlilik Sözleşmesi | Kullanıcı Sözleşmesi

Tüm hakları saklıdır 2018 EPerde.com